Premiera linii kosmetycznej AA OIL INFUSION2

5 marca, w warszawskiej restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich, firma Oceanic zaprezentowała nową linię do pielęgnacji twarzy AA Oil Infusion2.

nowosci_aa_oil_infusion

od_lewej_anna_popek_krystyna_kaszuba_dorota_soszynska_magdalena_zawadzka_paulina_smaszcz-kurzajewska_ewa_blaszczyk

slawek_uniatowski_i_katarzyna_zielinska

Linia AA Oil Infusion2to zaawansowany program pielęgnacji przeciwzmarszczkowej 30+, 40+ i 50+ oparty na odmładzającym działaniu szlachetnych olejków dopasowanych do potrzeb skóry w każdym wieku, również skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Drogocenne olejki: marula, tsubaki, inca inchi i arganowy, wysoce biozgodne ze skórą, uzupełniają występujące w niej niedobory substancji budulcowych. Receptury wzbogacono o innowacyjny system podwójnej infuzji – Infusion2 System oparty na dwóch zgłoszonych do patentu systemach mikrosfer lipidowych, opracowanych przez Laboratorium Naukowo-Badawcze Oceanic. Innowacyjne technologie wzmacniają działanie preparatów, a niezwykle lekkie formuły zapewniają szybkie wchłanianie i przyjemną aplikację.

Spotkanie poprowadziła aktorka Katarzyna Zielińska. Gości powitała Dorota Soszyńska, współwłaścicielka firmy Oceanic, a o tym, co wyróżnia linię AA Oil Infusion2opowiedziały Monika Dzięgielewska i Agnieszka Olejniczak z działu naukowo-szkoleniowego Oceanic. Gościem specjalnym spotkania był wokalista Sławek Uniatowski, który umilił spotkanie recitalem przygotowanym specjalnie na tę okazję.

O zaletach nowości kosmetycznych miały okazję przekonać się gwiazdy zaprzyjaźnione z marką AA. Na premierze pojawiły się m.in. Magdalena Zawadzka, Ewa Błaszczyk, Mariola Bojarska-Ferenc, Anna Popek, Sylwia Gliwa, Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz Paulina Drażba.